ZoxPress v1.07.0 – Evrensel WordPress Haber Teması Full indir

ZoxPress, 8+ yıllık WordPress tema geliştirme ve müşteri incelemelerinin sonucudur. Bir dizi talep edilen özellik ile birleştirilmiş bir dizi yeni özellik ile ZoxPress, şimdiye kadarki en profesyonel haber sitesinde yayınlamak istediğiniz her aracı ve tasarımı size sunar. 100 farklı ana sayfa kombinasyonu, tamamen yeni bir gece modu, yerleşik Paralaks reklamları, otomatik mesaj yükleme, tek tıklamayla demo yükleme ve daha birçok özellik ile ZoxPress şimdiye kadarki en son haber konusu olabilir!

WordPress temayı Full ücretsiz indir

TEMADAN BİLGİLER

50’den Fazla Başlık Seçeneği – Menüyü, logoyu, hamburger menüsünü, Woocommerce alışveriş sepetini, sosyal ağ düğmelerini veya özel HTML’yi nerede görüntüleyeceğinizi seçerken her bir başlık bölümünün genişliğini ve yüksekliğini kolayca ayarlayın. Ayrıca, bir resmi üst başlığın arka planı olarak ayarlamanıza olanak tanıyan WordPress’in başlık resmi özelliği ile de uyumludur.

14 Gönderi Düzeni – Tüm gönderiler veya tek tek gönderiler için kendi çarpıcı gönderi düzeninizi seçin.

Google AMP Uyumlu – Standart ZoxPress sitenizin aynı görünümünü ve hissini korurken, yayınlarınızın Google AMP sürümüyle tüm mobil cihazlara yıldırım hızında gönderiler gönderin.

WooCommerce Uyumlu – Haber sitenizin tam WooCommerce uyumluluğuna sahip güzel bir e-ticaret bölümü oluşturun.

SportsPress Uyumlu – Takımlar, programlar, sıralamalar ve skorlar içeren bir spor sitesi mi kurmak istiyorsunuz? ZoxPress, birinci sınıf spor eklentisi SportsPress ve SportsPress Pro ile tamamen uyumludur.

900+ Google Yazı Tipi – Sitenizdeki her farklı metin türü için yazı tipi türünü, ağırlığını ve metin dönüşümünü ayarlamak için 900’den fazla Google Yazı Tipinden herhangi birini kullanın.

Eklentilerde 81 $ Ücretsiz Dahil! – İnceleme Eklentisi, Theia Post Slider ve Theia Sticky Sidebar, temaya hiçbir ekstra ücret ödemeden dahil edilmiştir.

Tamamen Duyarlı – ZoxPress, tüm cihazlarda aynı şaşırtıcı düzeni ve işlevselliği sunar ve Mobil Öncelikli bir tasarımla oluşturulmuştur.

Öne Çıkan Başlıklar – Çoğu büyük haber ve dergi sitesi, öne çıkan içerik bölümlerinde daha kısa “teaser” başlıkları kullanır. ZoxPress, ana sayfa ve kategori sayfalarındaki Öne Çıkan Gönderiler bölümünde öne çıkan öğelerinizi düzenlemek için size aynı seçeneği sunar.

Retina Hazır – Tüm retinaya hazır cihazlarda net ve keskin bir görünüm sağlamak için ayrı retina logolarını kolayca yükleyin.

Yapışkan Öne Çıkan Videolar – ZoxPress, yayınlardaki öne çıkan videonun küçülmesine ve sayfanın alt kısmına yapışmasına izin veren isteğe bağlı bir özellik ile birlikte gelir, böylece büyük haber sitelerinde görüldüğü gibi her zaman görünür durumda kalır. Kullanıcı daha sonra videoyu kapatmak için bir düğmeyi tıklayabilir.

Sınırsız Reklam Birimleri – ZoxPress, reklamlarınızı yerleştirmeniz için size sayısız seçenek sunmak için mevcut reklam alanından tam olarak yararlanır. Reklam birimleri, her boyuttaki reklamı barındırabilecek yüksekliği ve genişliği ayarlanabilir bir ana büyük şerit alanı, kenar çubuğunda herhangi bir yükseklikteki 300 piksel genişliğindeki reklamları ve ana sayfa widget alanında herhangi bir boyuttaki büyük şerit reklamı barındırabilen bir Reklam Widget’ı içerir. ZoxPress ayrıca ekranın genişliğini ve içerik alanının arkasındaki siteyi kapsayan bir Duvar Kağıdı Reklamı ile birlikte gelir.

Özelliklerin Tam Listesi
WordPress 5.4+ ile uyumlu
SEO Optimize Edildi
RTL Hazır
Google AMP hazır
HTML5 ve CSS3
Otomatik Yükleme Gönderileri
Tercüme hazır (.po / .mo dosyalarını içerir)
Çocuk Teması dahil
XML sahte verilerle Tek Tıklamayla Demo İçe Aktarma (gönderiler, etiketler, kategoriler, menüler, yapay görüntüler)
Google Adsense reklamlarıyla kolay uygulama
WordPress Öne Çıkan Görüntü desteği
WordPress Özel Arka Plan desteği
WordPress Özel Menü desteği
Sınırsız Renkler
Youtube, Vimeo ve Soundcloud entegrasyonu
Schema.org Rich Snippet’leri
Özel Fly-Out Navigasyonu
WooCommerce uyumlu
bbPress uyumlu
Sonsuz kaydırma
Özel Tema Seçenekleri paneli
Tema Seçeneklerindeki özel CSS bölümü, böylece yeni bir sürüme güncellediğinizde kullanıcılar CSS’deki özel değişiklikleri kaybetmez
Tam Genişlikte Yayınlar
Megamenus
Facebook yorumları desteği
Yerleşik Disqus yorum desteği
Ücretsiz ömür boyu güncellemeler
Kolay logo özelleştirme
900+ Google Yazı Tipi
Zincirlenmiş yorumlar
Yayınlarda Öne Çıkan Görüntüyü açma / kapatma yeteneği
Gönderilerdeki sosyal düğmeleri açma / kapatma yeteneği
Özel telif hakkı / altbilgi metni
Özel site simgesi
Kapsamlı belgeler
Ve daha fazlası!
Çevrimiçi belgeler: http://www.mvpthemes.com/zoxpress/documentation

TIKLA FULL INDIR

DEMO ICIN TIKLA

/

Leave a Reply