Knight Online Pvp Server nedir

Knight Online Pvp Server nedir ?

Pvp Serverlar nedir sorusunu ilk olarak server ı anlatmakla başlasak daha doğru olur diye düşünüyorum. Anlatımın Basit Ve anlaşılabilir olması için günlük hayatta karşınıza çıkan terimlerle anlatmaya ve size aktarmaya çalışacağım. Server ların aslında günlük kullandığımız şuan bu yazıyı okuduğumuz bilgisayarlardan çok ta bir farkı yok sadece yılın 365 günü 7 /24 internet bağlantısı keslmeden sürekli olarak hard diskindeki bilgileri, oyunları, insanlarla paylaşım halinde buna ek olarak kullancıkları işlemci, ram, hard diskler günlük kullanımdaki bilgisayarlardan daha yüksek kapasitededir. Bunları kısaca özetlemek gerekirse sürekli internet bağlantısı olan ve hiç kapanmayan, sürekli çalışan süper bilgisayarlar diyebiliriz.

Gelellim Pvp serverlara ve Private server tanıtım larına

knight online pvp İnternet üzerinden oynadığınız online oyunlarda sürekli yoğunluktan dolayı laglar (kasmalar) kopmalar meydana gelir, ve o kadar gereksiz zamanlarda olurlarki bir bazen çok zaman harcadığınız bir işin yarıda kalmalarına bile neden olabilirler. Bazı online oyunlarda xp bile kaybede bilirsiniz, lvl i yüksek charlar için xp kaybetmek demek ise muazzam derecede acı verici bir durumdur. Bu gibi durumlardan sıkılan oyun serverler için oynaıkları oyunların kendi ülkelerindeki sunucularda barındırılanlarını oynamalarını tavsiye edebilirim.Metin2 Pvp Server

Örneğin pvp Knight Online player.gen.tr serverlarında o kadar hızlı lvl atlayabilirsinizki normalde bir ay uğraşıp 60 lvl olabilirken pvp serverlarda30 dakika gibi kısa bir sürede çok rahatlıkla 70-80 lvl olabilir ve bir çok artılı item yapabilirsiniz.

Kocuce,ko cüce,ko-cuce,ko cuce,Pvp Server Tanıtımı,En iyi Server Tanıtımı Metin2 Serverlar

Leave a Reply