Facebook dan Para Kazanma Yolları

Facebook’dan En Kolay Para Kazanma Yöntemleri

Merhaba dostlar, sosyal medya Hakkında bugünün makale konusu Facebook Para Kazanma Yöntemleri. En büyük sosyal mecralardan biri olan Facebook’da para kazanmak mümkündür. instagram Takipci kasma ‘da anlatığımız Gibi Bunuda Detaylı Size Anlatacağim

En büyük sosyal mecralardan biri olan Facebook, son zamanlarda popülerliğini biraz kaybetmiş olsa da yaşı 30-65 arası olan kullanıcıların gözde mecrası olmaya devam ediyor. Bu popülerlik sayesinde Facebook’dan para kazanmak da mümkün oluyor. Şimdi bizde Facebook’dan hangi yöntemlerle para kazanılacağını anlatmaya çalışacağız.

Öncelikle büyük bir Facebook sayfanız varsa bu sayfaya reklam vs. alabilirsiniz. Bence en karlı para kazanma yöntemi budur. Eğer büyük bir sayfanız yoksa, satın alabilirsiniz veya uzun uğraşlar sonucu kendiniz baştan yaratabilirsiniz.

İkinci yöntem için büyük bir Facebook grubuna ihtiyacınız var. Eğer büyük bir grubunuz varsa, bu gruba reklam alabilirsiniz. Veya başka bir yöntem olarak ise şunu söyleyebilirim, link kısaltma sitelerinden linkler kısaltıp o şekilde para kazanabilirsiniz. 1000 link tıklamasına ortalama 20-30 tl kazanabilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise Facebook’un yeni getirdiği sistem olan para kazanma sistemidir. Bu sisteme göre paylaştığını videolara gelen izlenmelerden ve Facebook sayfa istatistiklerine göre para kazanmaktır.

Facebook’ta bu yöntemlerle para kazanabilirsiniz. Popülerliğini yitirmiş olsa bile kullanıcılarına para kazandırmaya devam ediyorlar.

1 geri izleme / bildirim

  1. İnstagram'dan Para Nasıl Kazanılır ? - HayatHocam

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*